ЗАВІТАЙТЕ НА СТОРІНКУ "MS Word - невідоме про відоме".Там відкриєте для себе способи вирішення проблем, які виникають в процесі створення текстового документу"
Четвер, 21.02.2019, 09:07
Вітаю Вас Гість | RSS

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ – В НАВЧАННЯ!!! (Особистий сайт Л.Карташової)

Категорії розділу
Міні-чат
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 278
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Відомості про автора

Особиста сторінка
КАРТАШОВОЇ Любові

 

професора, доктора педагогічних наук, завідувача лабораторії електронних навчальних ресурсів
 Інституту ПТО НАПН України

 У 1976 р. закінчила політехнічну середню школу в с. Красносілка, Олександрівського р-ну, Кіровоградської обл., 1981 року закінчила факультет електронні обчислювальні машини Київського інституту інженерів цивільної авіації.

  Всього опубліковано більше 100 наукових праць, серед яких кілька навчальних посібників, підручників та монографія: 

1. Практикум з дисципліни "Вступ до інформаційних технологій в навчанні іноземних мов"// Коваль Т.І., Карташова Л. А., Міхневич С.І., Грецька О.О. Навч.-метод. посіб. : Вид. центр КНЛУ, 2001. – 123 с.

2. Практикум з дисципліни "Комп’ютерні мережі та телекомунікації". (Модуль: Керування інформацією в офісі з використанням програми MS Outlook) для студентів спеціальності "Менеджмент організацій"// за загальною редакцією Т.І. Коваль. – К.: Вид. центр КНЛУ, 2006. – 100 с.

3.Робота з мультимедійною дошкою// Л. Карташова, В. Лапінський, Н. Вовковинська. Навч.-метод. посіб. К.: Шк. світ, 2008. ¬– 112 с.

4.MS Outlook: засоби управління, електронна пошта, органайзер: практикум. Л. Карташова, В. Лапінський, Л. Калініна. – К.: Шк. світ, 2008. – 128 с."

5. Інформатика. Базовий курс для 10-11 класів інформаційно-технологічного профілю:  підр.-посіб. / В. В. Лапінський, Л. А. Карташова, Л. В. Осипа, Т. П. Соколовсыса - К.: Педагогічна думка, 2009. - 260 с.

6. Система навчання інформаційних технологій майбутніх вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін : монографія / Любов Андріївна Карташова. – Луцьк : СПД Гадяк Ж. В., друкарня "Волиньполіграф"тм, 2011. – 264 с.

7. Мультимедійна дошка / Віталій Лапінський, Любов Карташова. К.: Шк. світ, 2011. – 112 с.  

Електронна адреса lkartashova@ua.fm

Із списком друкованих праць Л.Карташової можна Ознайомитись

   У КНЛУ працює з 1992р. З 1992р. до 2001р. займала посаду інженера I категорії, провідного інженера лабораторії інформаційних технологій та комп’ютерного навчання університету та за сумісництвом працювала на посаді викладача кафедри інформатики та комп’ютерних технологій. З 2001р. зарахована на посаду викладача кафедри інформатики та технологій навчання. 2004 року в спеціалізованій раді Д26.053.03 при Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова Міністерства освіти і науки України захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: "Особистісно орієнтована система навчання основ інформаційних технологій в процесі підготовки майбутніх вчителів іноземної мови” (спеціальність 13.00.02 – теорія і методика навчання інформатики). У лютому 2005р. переведена на посаду доцента кафедри інформатики та комп'ютерних технологій. В 2006 р. рішенням Атестаційної комісії Міністерства освіти і науки України Л.А. Карташовій присвоєно вчене звання доцента кафедри інформатики та комп’ютерних технологій. Стаж педагогічної роботи у вищому навчальному закладі – більше 20 років.   У КНЛУ викладає дисципліни "Інформаційні технології в менеджменті” для студентів 4-го курсу  Економіко-правового інституту (денна форма навчання), "Комп‘ютерні мережі та телекомунікації” та "Інформатика та комп‘ютерна техніка” для студентів 1-2-х  курсів  Економіко-правового інституту (заочна форма навчання), "Автоматизовані редакційно-видавничі системи” для студентів 4-го курсу  спеціальності "Прикладна лінгвістика”, " Вступ до інформаційних технологій навчання” для студентів 1-х курсів  факультету англійського мови, факультету німецької мови, Інституту східних мов та факультету перекладачів.  

         В співавторстві підготувала до друку посібник "Практикум з дисципліни "Вступ до інформаційних технологій в навчанні іноземних мов”". Одноосібно підготувала до друку посібник "Практикум з дисципліни „Комп’ютерні мережі та телекомунікації” (Модуль: Керування інформацією в офісі з використанням програми MS Outlook) для студентів спеціальності "Менеджмент організацій”. Розробила робочі програми (зміст, структура, вимоги, критерії оцінювання) з дисциплін "Інформаційні технології в менеджменті”, "Комп‘ютерні мережі та телекомунікації” та "Інформатика та комп‘ютерна техніка”, "Автоматизовані редакційно-видавничі системи” та "Вступ до інформаційних технологій навчання”. Виконувала та виконує громадські доручення: протягом 2003 – 2005р.р. виконувала обов’язки секретаря кафедри інформатики та комп'ютерних технологій; в 2005р. на факультеті слов'янських мов очолювала комісію, яка проводила тематичну перевірку стану і шляхів поліпшення використання інформаційно-комп'ютерних технологій та інтерактивних методів навчання викладачами кафедр фонетики і граматики слов'янських мов та практики і методики викладання слов'янських мов; в 2007р. працювала в складі комісії, яка проводила перевірку виконання та впровадження Державної програми "Інформаційні та комунікаційні технології в освіті та науці на 2006-2010 роки" в КНЛУ. 

        Виступила офіційним опонентом на захисті дисертаційних робіт: О.П. Кивлюк на тему "Формування елементів комп’ютерної грамотності молодших школярів", представлену на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.09 – теорія навчання (2007р.);  А. Г. Гуралюка на тему "Управління закладом післядипломної педагогічної освіти із застосуванням комп’ютерних технологій" (спеціальність 13.00.06 – теорія та методика управління освітою) (2008р.); О. В. Кравчук на тему "Підготовка майбутніх учителів до застосування інформаційних технологій у процесі вивчення суспільствознавчо-природознавчих дисциплін у початковій школі" (спеціальність 13.00.04 − теорія і методика професійної освіти) (2008р.); А. О. Орлова на тему "Формування професійної відповідальності майбутніх менеджерів", (13.00.04 – теорія і методика професійної освіти) (2009р.); Л. В. Денисової  на тему "Гіпермедійне інформаційне середовище навчання як засіб професійної підготовки фахівців з фізичного виховання і спорту" (13.00.04 – теорія і методика професійної освіти) (2010 р.).

         В 2007 році на запрошення Міністерства зовнішніх відносин (Республіка Польща) пройшла курс навчання "Українські лідери європейської та євроатлантичної освіти” у Центральному осередку удосконалення вчителів Польщі (Республіка Польща, Варшава) та отримала відповідний сертифікат. Брала участь як тренер у тренінгах, які проводились у рамках проекту "Розробка, запровадження і поширення міжнародних тренінгових курсів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України” Асоціацією директорів шкіл України та Центральним осередком вдосконалення вчителів в Варшаві (грудень, м. Львів). 

        У 2007р. стала лауреатом V Всеукраїнського конкурсу "Вчитель-новатор"  за особистий вклад в розвиток та впровадження інформаційних технологій в навчання (організатор – Інститут інформаційних технологій і засобів навчання АПН України за підтримки компанії Майкрософт Україна та за сприяння Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України).  Під її керівництвом підготовлено та подано на Всеукраїнський конкурс "Вчитель-новатор" 50-ти розроблених студентами КНЛУ електронних засобів навчання, які призначаються для супроводу навчання іноземнх мов в загальноосвітніх навчальних закладах.

       За вагомі наукові досягнення у використанні інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі та особистий вклад в розвиток та впровадження інформаційних технологій в навчання стала лауреатом VI Всеукраїнського конкурсу "Вчитель-новатор" (організатор – Інститут інформаційних технологій і засобів навчання АПН України за підтримки компанії Майкрософт Україна та за сприяння Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України).

       З 2008 р. по 2011р. навчалась в докторантурі КНЛУ. В 2012 захистила докторську дисертацію на тему "Система навчання інформаційних технологій студентів гуманітарних спеціальностей у вищих педагогічних навчальних закладах". 


http://www.knlu.kiev.ua/  

Пошук
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Друзі сайту
lkartashova@ua.fm